JAUNUMI

124706

„Radošuma pils” sāk jaunu mācību gadu
Apskatīt komentārus (0)


11.08.2011


Ir noslēgusies skolotāju reģistrācija dalībai radošās domāšanas mācību programmā, tāpēc priecājamies paziņot, ka 101 skolotājs un, interesantas sakritības rezultātā, atkal 69 skolas piedalīsies „Radošuma pils” aktivitātēs. Arī šogad skolas izrādīja ļoti lielu interesi par šo mācību programmu, taču diemžēl nevarējām pieņemt visus radošumu apgūt gribētājus, jo arī mūsu iespējas ir ierobežotas. Taču nevajadzētu noskumt arī tiem, kuri šogad nevarēs piedalīties programmā, jo rosināsim visus, kuriem ir tuvas radošuma idejas - gan „Radošuma pils” jaunos dalībniekus, gan skolotājus, kuri šo programmu apguva iepriekšējā mācību gadā, dalīties ar savām idejām un pieredzi radošās domāšanas priekšmeta attīstīšanai Latvijā.

Pirmais 2011. /2012. mācību gada seminārs skolotājiem notiks 22. un 23. augustā Rīgā, biznesa augstskolas „Turība” telpās. Semināra pirmajā dienā jaunie programmas dalībnieki varēs vairāk uzzināt par fakultatīvo mācību priekšmetu „Radošā domāšana uz uzņēmējspēju attīstība” un sākt apgūt Edvarda de Bono „ 6 domāšanas cepures”. Semināra otrajā dienā dalībnieku skaitu papildinās programmas iepriekšējā gada dalībnieki, lai kopīgi iepazītos ar LEAN vadības metodi, uzzinātu par Latvijas Universitātes maģistrantu nodomiem sākt pētījumu par programmas ietekmi uz radošās domāšanas un citām prasmēm, kā arī savstarpējās sarunās gūt atziņas un ieteikumus no iepriekšējā gada dalībniekiem.

Pateicamies par informatīvo atbalstu un sadarbību medijiem, Latvijas Pašvaldību savienībai, izglītības pārvaldēm, skolām un skolotājiem – visiem, kuri vēlas attīstīt radošumu Latvijā.

Attēls: Alex Woo’s blog
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA