JAUNUMI

124712

Sveicam visus jaunos Radošuma pils mācību dalībniekus!
Apskatīt komentārus (0)


03.10.2012             Ir veiksmīgi atklāts Radošuma pils mācību gads, kas sākās 21.septembrī b/a “Turība” telpās (Paldies b/a Turība un Andrim Pētersonam personīgi!), piedaloties gan jau pieredzējušiem treneriem, gan iniciatīvas bagātiem entuziastiem, kas komandai pievienojušies nesen.

            Mācības noritēja divas dienas 21. un 22. septembrī radoši darbīgā noskaņā, ar jauniem dalībniekiem, līdz ar to arī jaunām gaidām, cerībām un izaicinājumiem. Dalībniekus uzrunāja gan vadošie treneri Inese Šaudiņa un Rolands Ozols, gan līdzdibinātājs Ivars Skrebelis, kas uzmanību pievērsa radošu domāšanu veicinošu metožu pielietojumam, piemēram, mērķu sasniegšanai un praktiskai nozīmei gan skolā, ikdienā un sabiedrībā kopumā, gan uzņēmējdarbībā.

             Treneri atzīst, ka komandas pirmā sesija izdevās lieliski. Tika novērota veiksmīga sadarbība starp vecajiem un jaunajiem treneriem. Darba grupās valdīja pozitīvas emocijas, aktīva  darbošanās,  auglīga sadarbība. Rezultātā tika  izvirzītas interesantas idejas, piemēram, kā uzlabot krūzes funkcijas. Šādi uzdevumi aktivizē domāšanu un problēmrisināšanas pieeju, kas noder jaunu un praktiski lietderīgu variant meklēšanā un rašanā.

Stāsta viena no trenerēm Ilga Kušnere:

“Darba grupā notika intensīva pozitīvās enerģijas apmaiņa starp klausītājiem un nodarbību treneriem. Pēc piedāvātajiem treneru piemēriem un izspēlētajām situācijām kursanti varēja pārliecināties, ka  sešu domāšanas  cepuru lietošana palīdz veiksmīgi sasniegt  mērķus. Esmu pārliecināta, ka nodarbību dalībnieki  ieguva vērtīgas  zināšanas un prasmes. Šis fakts arī apstiprinājās Rolanda Ozola vadītajās nodarbībās par cepuru praktisko pielietojumu un nozīmi.

Patīkami bija sajust, ka grupās valda uzticība, griba radoši un mērķtiecīgi darboties.”

 

“Tā bija iespēja vērot kolēģus, papildināt, kā arī atkal no jauna iepazīt sevi.”

 

Starp citu arī turpmāk būs iespēja pievienoties Radošuma pils treneru komandai un skolotāju pulkam.

Par šo un citiem jautājumiem sazinieties ar projektu vadītāju Gunu Geikinu.

Guna Geikina

projektu vadītāja
tel: +371 29218777
e-pasts:
radosumapils.latvija@gmail.com

 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA