JAUNUMI

124723

Radošuma pils top realitātē!
Apskatīt komentārus (0)


03.10.2012


Sestdien 29. Septembrī noritēja pirmā Radošuma pils Draudzības talka. Līdz ar to ir veiksmīgi sākti darbi pie "Radošuma pils" celtniecības darbiem Nītaures pusē! Talka tika organizēta sadarbībā ar Turība SAF, kas notika pateicoties Radošuma pils līdzdibinātāja Valda Tilgaļa iniciatīvai un Turība atsaucībai.

 „Dievs deva labu laiku un pārējais jau no pašiem atkarīgs.

Īpašu paldies saku universitātes Turība SAF dekānam Andrim Pētersonam par vairāk kā astoņdesmit studentu iesaisti un pieskatīšanu. Izskatījās, ka studentiem bija labs noskaņojums un lielākajai daļai arī darba prieks. Un kas jauki - arī prieks par padarīto! Lieliski, ka studenti varēja iepazīt viens otru tuvāk darba ierindā un arī pēc tam kultūras aktivitātēs.
Visu cieņu Amatas novada domes priekšsēdētājai Elitai Eglītei.
Paldies Nītaures pagasta pārvaldes vadītājai Līvijai Ķauķītei par atbalstu sagatavošanas darbos, saimniecības daļas vadītājam Pēterim un Nītaures kultūras nama vadītājai Inesei Sergejevai par laipno uzņemšanu. Nītaures lauku teātra izrāde „Ruksītis” bija izcili nospēlēta.
Paldies kolēģiem no Ideju grupas "Radošuma pils" - Jānim Ošlejam, Ivaram Skrebelim, kas ieradās ar visām ģimenēm, tādējādi atbalstot "Radošuma pils" izaugsmi no paaudzes paaudzēs.
Pētera Ladusāna iedvesmojošais skatījums un "Radošuma pils" nākotnes vīzija mūs aizrāva pa īstam!

Enerģijas pilnā arhitekta Pētera Ladusāna iedvesmojošais skatījums un "Radošuma pils" nākotnes vīzija mūs aizrāva pa īstam!
Pielikumā - bildes, ko sabildējuši daudzie Draudzības talkas dalībnieki. Būs arī filma! Tā, kā būs ko skatīties un atcerēties!

Vēlreiz - Paldies visiem!
Un - līdz nākamai reizei!
Iespējams, ka nākamgad jau varēsim palikt "Radošuma pilī" uz radošām domu apmaiņām un labiem darbiem!”

Valdis Tilgalis

Radošuma pils līdzdibinātājs


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA