JAUNUMI

124729

„Radošuma pils” aicina Latvijas skolotājus apgūt radošu mācību programmu 2012./2013. mācību gadā
Apskatīt komentārus (0)


17.05.2012


Mācību programma tiek ieviesta projekta „Radošās domāšanas attīstība Latvijā” ietvaros. Programmas iniciatori ir ideju grupa „Radošuma pils”, kuru atbalsta biedrība „Junior Achievement – Young Enterprise Latvija” un citi sadarbības partneri. Radošās domāšanas attīstību Latvijā atbalsta arī LR Izglītības un zinātnes ministrija.

Šajā apmācību ciklā dalībai projektā pieteiktie skolotāji varēs apgūt E.de Bono radošās domāšanas metodes, kuras var izmantot mācību procesā skolēniem no 13 gadu vecuma (7. klases). Iepriekšējā mācību gadā šīs metodes galvenokārt tika izmantotas 7. un 10. klašu skolēniem. Lai gan Radošuma pils pārstāvji rekomendē pasniegt E.de Bono metodes atsevišķu mācību stundu veidā, jo tā skolēniem ir iespēja pamatīgāk apgūt jaunus domāšanas veidus, skolotāji var arī integrēt šīs metodes savos mācību priekšmetos.

Apmācību programmas dalībnieki varēs piedalīties mācībās, saņemt konsultācijas, apgūt programmas saturu un pasniegšanas metodiku, kā arī tiesības izmantot mācību materiālus. Dalībniekiem būs nepieciešams nodrošināt jaunā mācību priekšmeta fakultatīvu ieviešanu 2012./2013. mācību gadā un dalīties pieredzē ar projekta organizatoriem un nākamo projekta posmu dalībniekiem.

Apmācību ciklā 2012./2013. mācību gadā plānots organizēt 4 klātienes mācību reizes, kopā 6 mācību dienas.

Lai pieteiktos dalībai projektā, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu.

Kontaktinformācija:

Guna Geikina

„Radošuma pils” projektu vadītāja

Mob. tālr.: +371 29218777

e-pasts: radosumapils.latvija@gmail.com

 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA