JAUNUMI

124734

Koučings skolā
06.06.2013


Koučingu sākumā izmantoja sportā, bet pēdējo 40 gadu laikā tas ir guvis pelnītu atzinību organizāciju vidē visā pasaulē.

„Chartered Management Institute and Campaign for Learning” pētījumā „Koučings darbā” parāda - 80% no augstākā līmeņa vadītājiem uzskata, ka koučingam ir nozīmīga loma un, ka tas nav kārtējā iegriba vai modes kliedziens.

Koučings tiešām strādā! Tas paaugstina motivāciju, palīdz izvirzīt un sasniegt sev svarīgus mērķus,  kā arī veicina kopējo darba efektivitāti, jo praktiski palīdz ātrāk un veiksmīgāk nonākt līdz rezultātam.

Radošuma pils sadarbībā ar biedrību ICF.LV ( Starptautiskās kouču federācijas -International Coach Federation Latvijas filiāle) veido mācību programmu, kurā ietverts labākais no koučinga metodēm, kuras piemērotas skolas un skolotāja izaugsmei.

Iedvesmojoties no dedzības ar kādu Radošuma pils treneri un skolotāji piedalījās koučinga seminārā, ir tapis ievadseminārs, kas jau pieejams plašākai auditorijai. Tāpat uz rudeni tiek gatavota programma skolām, kas nav parasti interešu kursi. Šī programma ir īstenojama, lai skolai tiktu dota iespēja attīstīties kā organizācijai, uzlabojot komunikāciju un veidojot pozitīvu, izaugsmi atbalstošu iekšējo kultūru. Programmas izstrādes un pasniegšanas procesā iesaistīti kouči un pasniedzēji ir ar lielu pieredzi vadībā gan organizācijās, gan to izaugsmes treniņos.

Vairāk par programmu drīzumā varēsiet atrast informāciju mājaslapās www.radosumapils.lv un www.icf.lv

Publikācija, kas skaidro par koučinga potenciālu  skolas kontekstā, pieejama arī e-žurnālā Skolas Vārds.

PIESAKIES vai izrādi savu interesi,  rakstot e-pastu uz radosumapils.latvija@gmail.com vai zvanot 29555518

 

Ar cieņu,

Radošuma pils

direktore

Ieva Kimonte

ieva.kimonte@gmail.com

29555518
      Atpakaļ