JAUNUMI

124767

Radoši izglītojošais pasākums skolotājiem Cēsīs
11.01.2016


RP trenere, Ērgļu vidusskolas direktore Inese Šaudiņa:

"Labi noorganizēts pasākums, lai pedagogi satiktos un, ieskatītos viens otra pieredzē, gūtu idejas savam darbam. Domu biedru tikšanās, tilts uz nākošo Radošuma pils aktīvistu sanāksmi Blīdenes pamatskolā"

RP trenere, skolotāja Inese Zlaugotne:

"Patiess prieks par lielo skaitu skolotāju, kuri mēroja ceļu no visas Latvijas, lai baudītu debašu spraigo atmosfēru, kad Inese Šaudiņa komandā ar Ievu Kimonti diskutēja par radošumu skolās ar Jauniešiem no Cēsīm. Kopīgi ieklausījāmies Rolanda Ozola stāstījumā  par zināšanām un skolas kultūru. Bet visvairāk baudīju rosīgo, radošo un brīžiem jautro atmosfēru mūsu darbnīcā " Provocējam, lai rodas ideja!". Pieredzes nodošanas un ņemšanas procesam taču jābūt patīkamam? Pēcpusdiena un sestdiena tika veltīta Radošuma pils aktivitāšu plānošanai, nākotnes ieceru izsapņošanai:) Kolektīvā vienmēr ir spēks! "

RP trenere Kristīne:

"Liels paldies Cēsu valsts ģimnāzijai par ļoti kvalitatīvi noorganizēto konferenci. Bija patīkami visur redzēt skolēnu darbus un iepriecināja arī skolotāju - skolēnu jauktais koris un citi priekšnesumi. Kā arī dažādo radošo darbnīcu klāsts neatstāja vienaldzīgu nevienu no apmeklētājiem.

Cēsis ir vēsturiska pilsēta Latvijā, tā teikt, vēstures šūpulis. Tik kolosāli bija būt visiem kopā tik kuplā skaitā! Paldies par kopīgo muzeja apmeklējumu, pirtiņā iešanu, dalīšanos ar saviem sapņiem un kopīgu uzburto radošuma pils vīziju turpmākajiem gadiem. Lai mums izdodas!"

RP trenere Ilga: 

 "Lieliska iespēja Jaunajā gadā uzsākt aktīvu darbošanos visiem RP treneriem kopā, atskatoties uz paveikto, iedvesmojot sevi, rādot citiem Radošuma pili kā organizāciju, kas atbalsta un veicina pārmaiņas Latvijas izglītības sistēmā, piedāvājot pieredzes stāstus un metodes. Kopā ar Kristīni ,vadot darbnīcu "Kāpēc radošums skolā?", pārliecinājos, ka skolā radošumam jāatver gan durvis , gan logi, varbūt pat jumta lūka, jo , kā atzīst skolotāji," radošums nepieciešams, lai mācītos kopā, ietu uz vienotu mērķi izglītībā, izmantotu zināšanas praktiskā darbībā un dzīvotu ar prieku"."
RP trenere, PII "Saulīte"vadītāja Dina:

"Kāds no "Radošuma pils" komandas teica: " Radošuma pils ir reāls produkts!". Par to varēja pārliecināties arī Cēsīs gan konferencē, kura notika ģimnāzijā, gan komandas darba sesijās. Paldies visiem, kuri piedalījās. Katra tikšanās ir ir jauns, krāsains karodziņš pils tornī! Pils kļūst skaistāka, mēs visi radošāki! Top reāls produkts caur satikšanos!"
      Atpakaļ