JAUNUMI

124769

Radošuma skartie Blīdenē
17.04.2016


Par Radošuma pils tradīciju ir kļuvusi viesošanās Latvijas skolās. Šo mācību gadu sākām ar Rīgu, tad janvārī konference sadarbībā ar Cēsu valsts ģimnāziju un pavasaris pienāk Blīdenes pamatskolā. 

Darba kārtībā bija stundu apmeklējums, iespēja vērot kolēģu darbu un arī iesaistīties stundas darbā kopā ar skolēniem. Klāsts bija plašs: sākot no rokdarbiem pirmajā klasē  līdz sporta nodarbībām. Patīkami pārsteidza skolas personāla pozitīvisms un ģimeniskā atmosfēra, kā arī mājīgās skolas telpas.

 Pateicoties stādaudzētavas "Blīdene" vadītājam  Rinaldam Rullim uz daudzām  Latvijas radošajām pilsētām, Rīgu, Liepāju, Ērgļiem u.c.aizbrauca dāvinātie  rožu stādi, kuri augot un ziedot noteikti atgādinās par Blīdeni. 

 Paldies,ražošanas komercfirmas "Jānis" vadītājai Vinetai Stepiņai, kura radošos prātus lutināja ar pamatīgām un ļoti garšīgām ēdienreizēm.

Stratēģiskās plānošanas pamatus un sarežģītas, bet nozīmīgas, veidlapas pildījām Cannelle Bakery vadītāja un viena no Radošuma pils dibinātājiem Ivara Skrebeļa vadībā.

 

Ielādēju...      Atpakaļ