JAUNUMI

124771

Seminārs – praktiskā darbnīca “Dzīvesspēks: kā trenēt sevī spēju pārvarēt grūtības”
23.05.2016


 

Seminārs – praktiskā darbnīca

“Dzīvesspēks: kā trenēt sevī spēju pārvarēt grūtības”

Daudzi gudri un atjautīgi cilvēki nesasniedz savu potenciālu, jo grūtību priekšā nolaiž rokas. Panākumi un arī laimes izjūta bieži balstās spējā saredzēt problēmās iespējas un emocionālajā spēkā grūtību pārvarēšanai, citiem vārdiem, dzīvesspēkā.

Vairums vēlas šādu dzīvesspēku sevī vai savos bērnos, skolēnos, darbiniekos, diemžēl lielākoties metodes aprobežojas ar ieteikumiem domāt pozitīvāk.

ASV pazīstamā psiholoģe Zelana Montminī savā jaunajā grāmata formulē jaunākajos pētījumos un praksē balstītus, vienkāršu un skaidru metodoloģiju kā palīdzēt gudriem, bet mācībās neveiksmīgiem bērniem un zinošiem, izglītotiem, atjautīgiem bet nelaimīgiem pieaugušajiem.

Ekskluzīvi – Dr Montminī pati piedalīsies šajā seminārā – meistardarbnīcā kopā ar Radošuma pils treneriem, kā arī Katrīnu Ošleju ICF Latvijas nodaļas prezidenti un Jāni Ošleju, Primekss vadītāju. 

Mērķauditorija: izglītības iestāžu darbinieki un vadītāji, studenti, visi kas vēlas attīstīt sevī spēka un laimes izjūtu.

Kad: 16.06.2016., plkst. 12:00 – 16:00

Kur: Rīgas biznesa skola, Skolas iela 11, Rīga, Auditorija "Via Finance" - 2.stāvs

Sadarbībā ar:

Zvaigzne ABC;

Rīgas Biznesa skola,

ICF - Starptautiskās Kouču federācijas Latvijas nodaļa

Pieteikšanās uz semināru līdz 10.06.2016. reģistrējot savu dalību http://ej.uz/n946

vai  radosumapils.latvija@gmail.com

 

Klausītāji saņems “Radošuma pils” aplciecību par kursa apguvi (seminārs reģistrēts Rīgas izglītības un informatīvi metodiskajā centrā)

 Atbalsti pasākumu ar savu ziedojumu, kas nepieciešams pasākuma organizatoriskajiem izdevumiem!

Semināra programma
      Atpakaļ