JAUNUMI

124799

Vasaras nometne "„Kompetences personas izaugsmei - ceļš uz pārmaiņām izglītībā”
19.07.2018


Vasara emocijām bagāts laiks, bet tas atklāj arī  to, cik daudz ir dots un atdots – darbam, skolēniem, kolēģiem, līdzcilvēkiem. Saulainais un siltais laiks iezīmē vasaras atpūtu. Laiks atelpai, mieram, laika plūdumam un esības restartam.

Radošuma pils komanda ļoti priecājas, ka visi tiksimies “Zivtiņos”, kur no 5.-7..augustam  un  8.-10.augustam notiks nometne “Kompetences personas izaugsmei - ceļš uz pārmaiņām izglītībā”. Ko piedzīvosim, izdzīvosim, meklēsim un atklāsim? Kas katram personīgi un mums visiem kopā liksies vērīgs? 

Vispār jau viss ir atkarīgs tikai no TEVIS!!! Atbrauc, piedalies, baudi, bet galvenais bagātini šo pedagogu vasaras nometni.

Tiekamies un piedzīvojam to, ko paši kopā radīsim. Tas būs kaut kas vienreizējs, neatkārtojams un ļoti vasarīgs! Tiekamies!!!

Mēs jau sen to esam pelnījuši…es un arī TU…

Sakārtojot dalībnieku sarakstus un pārskatot viesu nama iespējas ir radušās 3 brīvas vietas 5.-7.augusta nometnē un 1 vieta 8.-10 .augusta nometnē, feiniem, radošiem  pedagogiem, kuri 3 augusta dienas vēlas darboties kopā ar citiem Latvijas izglītības iestāžu pedagogiem:vadība, skolotāji,  pirmskolas pedagogi.
      Atpakaļ